Директор школе, помоћници директора и организатори практичне наставе



  • Данијела Ненадић, директор Школе
  • Гордана Милићевић, помоћник директора Школе
  • Александар Арсић, организатор практичне наставе
  • мр Душица Стаменић, организатор практичне наставе
  • Јелена Константиновић, организатор практичне наставе




Наставни кадар у школској 2021/2022. години



  • Весна Спаловић - Српски језик и књижевност
  • Бранко Николић - Српски језик и књижевност
  • Марија Дамљановић Петровић - Српски језик и књижевност
  • Слађана Јањић - Српски језик и књижевност
  • Светлана Василијевић - Енглески језик
  • Гордана Милићевић - Енглески језик
  • Ана Анђић - Енглески језик
  • Даница Станић - Математика
  • Милена Милосављевић - Математика
  • Радмила Петронијевић - Математика
  • Дејан Тановић - Математика
  • Велимир Даниловић - Физичко васпитање
  • Верина Папић - Физичко васпитање
  • мр Зоран Божовић - Физичко васпитање
  • Милинко Ратковић - Физичко васпитање
  • мр Душица Стаменић - Географија, Грађанско васпитање
  • Снежана Недељковић - Историја
  • Радомир Панић - Историја
  • Новка Копривица - Социологија са правима грађана, Филозофија, Логика са етиком, Социологија, Грађанско васпитање
  • Данијела Жунић - Социологија са правима грађана, Уређење друштва
  • Марија Миладиновић - Музичка уметност, Музичка култура
  • Марина Веснић Јовичић - Саобраћајна психологија, Основи саобраћајне психологије, Психологија комуникације
  • Биљана Милојевић - Цртање и сликање, Слободноручно цртање, Ликовна култура
  • Ана Павић - Цртање и сликање, Слободноручно цртање, Ликовна култура
  • Иван Стакић - Предузетништво
  • Влатко Павловић - Рачунарство и информатика
  • Анела Милетић - Физика, Хемија, Грађанско васпитање
  • Радомир Тошић - Физика
  • Ана Ђуричић - Биологија, Екологија и заштита животне средине, Грађанско васпитање
  • Милан Спасојевић - Саобраћајни системи, Регулисање и безбедност саобраћаја, Трасологија, Основи саобраћаја и транспорта, Безбедност саобраћаја, Механизација
  • Владимир Јовановић - Моторна возила, Саобраћајна инфраструктура, Прописи у друмском саобраћају, Превоз терета и путника, Практична настава у саобраћају
  • Ђорђе Благојевић - Моторна возила
  • Александар Митрашиновић - Регулисање и безбедност саобраћаја, Организација превоза, Интелигентни транспортни системи, Организација превоза робе, Прописи у друмском саобраћају, Превоз терета и путника, Практична настава у саобраћају
  • Милош Милутиновић - Практична настава у саобраћају, Саобраћајна инфраструктура, Безбедност саобраћаја, Организација превоза
  • Стефан Максимовић - Практична настава у саобраћају
  • Јелена Мијаиловић - Превоз терета и путника, Безбедност саобраћај, Саобраћајна инфраструктура, Механизација претовара, Интегрални транспорт Практична настава у саобраћају
  • Маја Романдић - Практична настава у саобраћају, Терет у транспорту, Предузетнишво, Унутрашнји транспорт, Интегрални транспорт, Механизација претовара
  • Алекса Ненадић - Практична настава у саобраћају, Средства унутрашњег транспорта, Предузетништво
  • Маријана Гојгић - Практична настава у саобраћају
  • Александар Арсић - Практична настава у саобраћају
  • Борис Ресимић - Практична настава у саобраћају и грађевинарству
  • Љиљана Марић - Технологија материјала, Машински елементи, Основи електротехнике, Основи машинства, Рачунарство и информатика, Грађанско васпитање, Практична настава
  • мр Љиљана Милић - Механика, Техничко цртање,Техничка механика, Грађанско васпитање
  • Милан Лучић - Технологија занимања, Практична настава
  • Ирена Госпавић - Армиранобетонске конструкције, Разрада пројеката, Статика и отпорност материјала, Технологија грађевинских радова, Грађевински материјали
  • Весна Ристић - Грађевинске конструкције, Разрада пројеката
  • Ана Ћировић - Нацртна геометрија и техничко цртање, Разрада пројеката, Кућне инсталације, Ентеријери, Урбанизам
  • Славка Цвијовић - Савремена архитектура, Апликативни рачунарски програми, Грађевинске конструкције, Нацртна геометрија и техничко цртање
  • Јелена Пуновић - Основе геодезије, Технологија грађевинских радова, Монтаже конструкције, Грађевинске конструкције, Технологија рада, Грађевински објекти и материјали, Машине за специјализоване послове на градилишту
  • Јелена Константиновић - Нацртна геометрија и техничко цртање, Технологија грађевинских радова, Читање планова, Основе геодезије
  • Емилија Николић - Практична настава у грађевинарству, Грађевинске конструкције
  • Немања Максимовић - Практична настава у грађевинарству, Грађевинске конструкције
  • Жанка Станојевић - Текстилни материјали, Конструкција одеће, Савремено одеванје, Технологија шивенја, Машине и алати, Практична настава у текстилству
  • Антонина Златић - Текстилни материјали, Конструкција одеће, Савремено одевање, Технологија шивења, Машине и алати, Практична настава у текстилству
  • Миљка Милићевић - Практична настава у текстилству
  • Зорица Васиљевић - Практична настава у текстилству
  • Слађана Николић - Практична настава у текстилству
  • Јелена Јокић - Познавање препарата
  • Биљана Урошевић - Практична настава у личним услугама са технологијом рада
  • Јасмина Богдановић - Практична настава у личним услугама са технологијом рада
  • Љубица Богдановић - Практична настава у личним услугама са технологијом рада
  • Катарина Церовац - Основи анатомије и физиологије, Прва помоћ
  • Јанко Божовић - Верска настава
  • Владимир Зечевић, Практична настава у саобраћају (обука вожње)
  • Владица Милојковић, Практична настава у саобраћају (обука вожње)
  • Душко Рајаковић, Практична настава у саобраћају (обука вожње)
  • Милан Јевтовић, Практична настава у саобраћају (обука вожње)




Стручни сарадници



  • Маријана Јоловић, педагог
  • Марина Веснић Јовичић, психолог
  • Весна Тадић, библиотекар




Ваннаставни кадар



  • Марија Аћимовић, секретар
  • Милош Масал, техничар одржавања информационих система и технологија
  • Стоја Станојчић, шеф рачуноводства
  • Соња Максимовић, референт за финансијско-рачуноводствене послове
  • Раденка Словић, техничар инвестиционог/техничког одржавања уређаја и опреме
  • Владан Вранешевић, домар
  • Слађана Тодоровић, помоћни радник
  • Гордана Антонијевић, помоћни радник
  • Миленка Марјановић, помоћни радник
  • Соња Панић, помоћни радник
  • Славица Петровић, помоћни радник
  • Горица Зекавица, помоћни радник
  • Данка Ђурић, помоћни радник
  • Ленка Јоксић, помоћни радник